Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Szkolenia dla darczyńców

admin 05.06.2018

Razem z Fundacją Training Projects gorąco zachęcamy do zgłoszenia swojego akcesu w kampanii „Biznes społeczny”. W ramach realizowanego projektu pracownicy firm mają niecodzienną szansę dostać od fundacji bezpłatne szkolenia – jako nagrodę w zamian za świadczoną dobroczynność. Do tej pory kursy rozlosowano wśród dziewięciu firm – co miesiąc losowana będzie kolejna nagroda. Także Państwa firma może wygrać szkolenie. Wylosowana firma ma prawo wybrać lokalizację warsztatu, optymalną dla siebie datę, a przede wszystkim - temat warsztatu. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez myślenie strategiczne albo warsztaty handlowe, po marketing i reklamę.

Dotąd z naszego wsparcia skorzystali: Dolnośląska Agencja Rozwoju Regionalnego, Agencja Rozwoju Społeczno-Gospodarczego Sp. z o.o., Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa. Oddział w Białymstoku, Centrum Nauczania Języka Angielskiego II s.j..

Wylosowane projekty: Nowe szanse dla transgranicznego rynku pracy i gospodarki Euroregionu Nysa , Aktywność – Edukacja - Satysfakcja, Kierowca zawodowy - zawód poszukiwany na rynku pracy, Profilowane Szkolenia Językowe - NUMBER ONE, Doświadczony kierowca autobusu

Warsztaty dla szczęśliwie wylosowanych uczestników w naszym programie organizujemy w obiektach kongresowych, które zaoferowały bezpłatne goszczenie wolontariuszy. Niebieski Poemat w Zagórzu i Stary Dom w Krapkowicach.

Naszym partnerem w tym projekcie jest firma eduacyjna College Psychologi Społecznej z Łodzi. Są oni fachowcami w tematyce symulacji edukacyjnych, wyjazdów team building i wybranych szkoleń z zakresu zarządzania. Wspólnie polecamy Państwu poniższe rozwiązania:

- Profesjonalne gry planszowe z zakresu zarządzania projektem, myślenia strategicznego, finansów menedżerskich, zarządzania czasem, optymalizacji produkcji i podejmowania decyzji

- wydarzenia team building o intensywnie coachingowym zabarwieniu – programy wspierające kompetencje z dziedziny współdziałania w grupie, porozumiewania się w grupie i organizacji, kierowania ludźmi czy rozwiązywania konfliktów.

- Szkolenia biznesowe z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, działanie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, kierowanie ludźmi, delegowanie, kreatywne myślenie, oraz problematyka sprzedażowa

Jako współpracownik tej firmy możemy zaproponować upust na powyższe usługi – 15% po powołaniu się na nas. Ponadto chętnie zrealizujemy na życzenie program doradczo coachingowi pomagający uczestnikom zastosować wnioski w codziennej racy.


Tagi: