Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

Szkolenia

admin 03.06.2018

szkolenia HR, szkolenia dla sprzedawców, wyjazdy team building, gry szkolenioweOdwiedzającym moją stronę dzień dobry mowi Aneta Antosiewicz. Razem z gronem trenerów realizujemy szkolenia biznesowe, seminaria menedżerskie , szkolenia zawodowe , handlowe dla przedsiebiorców, jak również programy rozwojowe dla młodzieży . Nasze wielokulturowe spotkania przygotują Państwa pracowników, lub rodzinę na wyjazdy migracyjne w Anglii lub Stanach Zjednoczonych.

Już podczas studiów interesowałem się bardzo tematami nawiązującymi do HR, co umożliwiło mi znaleźć ciekawą posadę w agencji zajmującej się doradztwem personalnym. Następne miejsca pracy to nowe doświadczenia, ale także kolejne szczeble w karierze zawodowej. Podczas wykonywania obowiązków zawodowych między innymi się zajmowałam szukaniem pracowników na różnego rodzaju wakaty, a także zarządzaniem programami motywacyjnymi. Na dzień dzisiejszy współpracuję z paroma szkołami w charakterze eksperta spraw pracowniczych.

Poszerzając intensywnie posiadane umiejętności fachowe zdecydowałam się ukończyć szkołę trenerów. Dzięki tej decyzji mogę wreszcie samodzielnie szkolić różne zainteresowane osoby z obszarów rekrutacyjnych, obejmujące również aspekty związane z prawem. Jednym z ciekawszych wyzwań podczas mojej kariery były zajęcia z zakresu employer brandingu, realizowane z wyjątkową radością przez cztery semestry dla słuchaczy AGH. Obecnie pracuję jako wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania i na Uniwersytecie Warszawskim.

Przy realizacji życiowych planów niezwykle jest przydatne zdobyte wykształcenie, miałam możliwość ukończyć bowiem Wydział Prawa na UW. Przez kilka lat nie byłam przekonana, czy ukończone prawo pracy w jakikolwiek sposób się przyda podczas pracy zawodowej. Ale dość szybko przekonałam się jedna, że pozyskana w czasie studiów wiedza jest niezwykle przydatna, bardzo się też staram dużo czasu poświęcać na jej pogłębianie.

To przyczyniło się też do tego, że podjęłam doktoranckie studia w Szkole Głównej Handlowej. W chwili obecnej jestem na trzecim roku, i rozważam obronę doktorskiej pracy. Jestem pewna, że pozytywne ukończenie tego etapu nauki zapewni mi całkiem sporo możliwości i pomysłów na życie.

Swoim wieloletnim doświadczeniem lubię się dzielić, aktywnie udzielając prelekcji w licznych konferencjach branżowych. Chętnie też współpracuję z różnymi mediami, w których publikuję swoje artykuły na tematy związane z branżą HR.

Jeszcze jedna sprawa, a mianowicie to, że jestem spełnioną i szczęśliwą mamą. Moi obaj chłopcy w wielu sytuacjach bywają zajmujący i absorbujący, jednak obserwowanie w jakim tempie rosną, jak cały czas się uczą nowych rzeczy i zapoznają się ze światem to coś wspaniałego. Na szczęście dałam radę pogodzić wychowanie dzieci z ciekawą pracą, czym mogę się pochwalić przed wieloma osobami.


Tagi: