Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji non profit

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz ubiegać się o treningi i warsztaty kompetencyjne, które pozwolą poprawić jakość waszych projektów. Za uczestnictwo

Czytaj więcej...

O mnie

admin 05.06.2018

Działania związane z zarządzaniem załogą i rozwój osobisty pracowników to zagadnienia, w przypadku których spora liczba właścicieli firm popełnia mnóstwo błędów. Lekceważenie i instrumentalizm w stosunku do pracowników czy wykorzystywanie swojej pozycji w firmie to tylko niektóre przewinienia, jakie spotyka się bardzo często w relacjach pomiędzy pracownikami a szefami.


Jeśli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą do najlepszych nie należą, to chętnie w celu poprawy mogę zaproponować jakąś pomoc. Przy takich zleceniach skupiam się przede wszystkim na szerokim spojrzeniu na problem, zajmując się wszystkimi obszarami w dłuższym przedziale czasu. Mogę dzięki temu szeroko spojrzeć na daną firmę, dokładnie zapoznać się z jej planami na przyszłość, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością niezwykle przydaje mi się w pracy wykształcenie, które posiadam. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia na Uniwersytecie Warszawskim, o specjalności związanej z psychologią pracy. Przez kolejne lata w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, biorąc udział w dodatkowych kursach z dziedziny zarządzania zasobami pracy, doradztwa zawodowego czy sposobów mediacji.


Dzięki pozyskanym umiejętnościom mogę się w pełni realizować w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Współpracuję zarówno z licznymi przedsiębiorstwami i firmami, oraz z jednostkami  administracyjnymi i organizacjami pozarządowymi. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace w każdym obszarze powiązanym z szeroko pojętym HR, czyli przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk i rozwoju pracowników czy ich ocenie.


Całościowo mogę się zająć pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania zasobami ludzkimi, a oprócz tego treningami i rozwojem zawodowym. Bardzo lubię się dzielić zdobytym przez lata doświadczeniem, na przykład przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych publikacji w branżowych pismach.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to na początku ochrona informacji o wszelkich sprawach, tematy związane z dyskrecją są dla mnie bardzo ważne. Zajmuję się między innymi audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz ulepszam zagadnienia związane z kadrami. Realizuję również warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego motywację do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: